• Znížená cena

MSR TrailShot Microfilter | filter na vodu

50,00 €
47,00 € zľava 6%
S DPH

Filter na vodu pracuje na báze dutých vlákien a odstráni z vody baktérie a mechanické nečistoty. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, jednoduchosti používania a rýchlej filtrácii je ideálny na cestovanie, treky ale predovšetkým pre trail running, preteky, horskú cyklistiku.

Množstvo
Skladom

  • Overená firma s tradíciou (na trhu sme už 26 rokov). Overená firma s tradíciou (na trhu sme už 26 rokov).
  • Doprava zdarma nad 100 €  (do 100 € poštovné 5€). Doprava zdarma nad 100 € (do 100 € poštovné 5€).
  • Možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru. Možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru.

a-

--

Filter na vodu, ktorý je skutočne ľahký (142 g) a maximálne skladný, tieto jeho vlastnosti umožňujú ho mať vždy a všade zo sebou, či na cestách v batohu počas treku ale kľudne aj na cyklo výjazde či trail runningu v malom batôžku. MSR TrailShot používa technológiu dutých vlákien. Z vody bezpečne odstráni baktérií, prvoky (protozné) a pevné častice zo sladkovodných zdrojov. Filter nedokáže odstrániť vírusy.
-

-

-
-
Filter trailshot je naozaj odolný a jeho jednoduchá obsluha, jednou rukou, umožňuje piť vodu priamo zo zdroja alebo si vodu načerpať do nádoby. 1 liter vody prefiltruje za 60 s. Spĺňa štandardy US EPA pre pitnú vodu a NSF protokol P321 pre odstránenie baktérií (99,9999%), prvokov (99,9%) a častíc. Filter je neúčinný proti virom a chemickému znečisteniu. Nesmie zmrznúť, došlo by k poškodeniu filtra!
-
-
-
-
Životnosť náplne (filtračnej zložky) je 2000L. Filtračná náplň, ktorá sa časom zanese je vymeniteľná. Jednoduché čistenie, pomocou zatrasenia, alebo spätným prepláchnutím. Čistenie sa robí bez použitia náradia.

FS

1 Položka

Technické parametre

Hmotnosť
142 g
Účinný proti
baktérie, prvoky, nečistoty
Neúčinný proti
viri, chemické znečistenie
Šírka
6,1 cm
Efektivita
1 L za 1 min
Životnosť náplne
2000 L