• Znížená cena

Pinguin Skyline L - nafukovacia karimatka 6cm

59,90 €
55,11 € zľava 8%
S DPH

Turistická nafukovacia karimatka, ktorá vám poskytne maximálny komfort spánku kdekoľvek a kedykoľvek. Hrúbka 6cm dostatočne izoluje aj na zamrznutej zemi a veľmi dobre pohltí nerovnosti. Po zbalení má táto karimatka minimalistické rozmery 11x23 cm.

Množstvo

  • Overená firma s tradíciou (na trhu sme už 26 rokov). Overená firma s tradíciou (na trhu sme už 26 rokov).
  • Doprava zdarma nad 100 €  (do 100 € poštovné 5€). Doprava zdarma nad 100 € (do 100 € poštovné 5€).
  • Možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru. Možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru.

Nafukovacia karimatka, ktorá dostatočne izoluje ( vďaka hrúbke 6cm) aj na zmrznutej zemi. Neprepusti vlhkosť a dokáže pohltiť nerovnosti na, ktorých spíte. Poskytuje naozaj komfortné spanie prakticky kdekoľvek a kedykoľvek v prírode. Vďaka minimalistickým rozmerom po zbalení (11x23 cm) ju môžte mať vždy zo sebou v batohu. Karimatka je plne nafukovacia, nejedná sa o samonafukovaciu karimatku, to znamená že ju musíte sami plne nafúknuť. Nafukovanie ale uľahčuje integrovaná pumpa a ventil so spätnou poistkou proti nechcenému vyfučaniu.

Vnútorná konštrukcia je riešená tak aby sa odstránili „studené spoje“, naviac je vnútro kanálikov zaizolované vláknom BHB Micro. Tieto vylepšenia priniesli ešte lepší tepelný komfort aký mali predchodcovia tejto karimatky.

Technické parametre

Hmotnosť
898 g
Rozmery
185 x 55 x 6 cm
Materiál
Polyester Ripstop Diamant, TPU, BHB microvlákno
Rozmery po zbalení
11x23 cm