Suché topánky a vyhriate lyžiarky

Suché topánky a vyhriate lyžiarky

Napísať tento blog ma napadlo pri pohlade na dva produkty v ponuke švajčiarskej firmy SIDAS. S touto značkou spolupracujeme už niekoľko rokov, predávame hlavne ich ortopedicky tvarované vložky do topánok. Ide o značku, pri ktorej  o kvalite nie je nutné vôbec diskutovať. Prajem si, aby bolo viac takýchto precíznych a kvalitných značiek.

Zaujali ma tieto dva produkty, ktoré sú naozaj praktické a dokážu spríjemniť život. Nejedná sa o nič neznáme, sušiče topánok každý pozná. Ale predsa ma Sidas výrobky upútali, pretože dávajú vždy čosi naviac. 

Začal by som produktom, ktorý je podľa mňa zaujímavejší, praktickejší a cenovo prítupnejší: Drywarmer Sidas sušič topánok - táto vecička nielenže vašu obuv vysuší, ale súčastne pomocou UV svetla ju aj dezinfikuje. Dve výhrevné telesá, napájané 220V vložíte do topánok, lyžiarok, tenisiek, tretier. Prepotená a premočená obuv sa v krátkej dobe vysuší a je zbavená baktérii a plesní. Som pretekár, v lete sa venujem horskej cyklistike, v prechodnom období a v zime horskému behu, občas skialpinizmu. Trénujem denne nielen na slnku a suchu ale aj v daždi, snehu a blate. Moje tenisky a tretry sú denne premočené a prepotené. Vďaka Drywarmer je moja športová obuv pripravená na ďalší tréning. Po tréningu len vložím sušič do topánok a je to. Stretol som sa s viacerými typimi sušičov, ale nikdy som nepocítil potrebu ich vlastniť a používať. V tomto prípade ale rozhodlo UV svetlo. Pre mňa UV svetlo predstavuje dôležitejšiu funkciu, ako samotné sušenie. Výrazne tým predlžuje životnosť obuvi. Zabudol som spomenúť, že tak ako na topánky, sa dá sušič použiť  aj na rukavice.

Sidas Drywarmer

Hotdryer Sidas sušič lyžiarok - podobný produkt ako Drywarmer. Poskytne vám tú istú službu, ale nemá UV svetlo a je drahší. Mne osobne nepríde taký praktický ako sušič spomínaný vyššie,  a stojí viac. No určité odlišnosti tu sú a tie môžu rozhodúť o tom, že si niekto vyberie práve tento typ sušiča. Funguje na princípe dvoch teplovzdušných ventilátorov, je kompaktný a balenie obsahuje univerzálnu nabíjačku na 220V aj 12V. To je asi najväčšia jeho prednosť, môžete ho používať počas jazdy autom. Ako hlavný dôvod pre kúpu tohto sušiča by som videl to, že ho môžete použiť na predhrev lyžiarok počas jazdy na svah. Obúvať sa do vyhriatych lyžiarok stojí za to.

Sidas Hotdryer

Komentáre

* Meno
* Email Nezverejňuje sa
   Stránka (Adresa s http://)
* Komentár
Kód: