5 TIPOV NA VIANOČNÝ DARČEK

5 TIPOV NA VIANOČNÝ DARČEK

-

Vybrali sme pre Vás päť produktov, tipov na vianočný darček, ktoré sú praktické, funkčné a nie sú príliš drahé. Každý z produktov je určený pre vybranú skupinu ľudí. Sú to veci nadmieru kvalitné, veríme im a máme ich oskúšané na vlastnej koži. Týmto výberom Vám dávame inšpiráciu, tip na originálny dar, s ktorým nič nepokazíte.  

-

-

Tip číslo 1. pre turistu: RETIAZKOVÉ MAČKY (nesmeky) bezpečný krok na ľade a snehu. Nie je to náhrada klasických horolezeckých mačiek, ale zimnému turistovi poskytujú bezpečnosť pri pohybe po ľade a snehu. Sú malé, ľahké nazutie na topánku trvá pár sekúnd. Môžete ich mať vždy v batohu, pripravené na použitie.

-

Tip číslo 2. pre deti: DETSKÁ FLAŠTIČKA od americkej firmy Littlelife Animal bottle. Flaštičky sú v troch farbách, každá farba má svoju grafiku. Flaštičky majú textilné pútko a praktický uzáver. Po jednoduchom odklopení vrchlíka sa vysunie hadička pre bezpečné pitie. Použité materiály sú zdravotne nezávadné s antibakteriálnou úpravou. Milý, praktický darček pre začínajúceho outdoorového športovca.

-

Tip číslo 3. pre každého: BRYNJE SUPERTHERMO. Absolútne unikátne spodné prádlo. Skoro každý, kto vyskúšal, si prišiel kúpiť ďalšie. Je iné už na pohľad. Toto prádlo je naša srdcová záležitosť. Cez mráz až po horúce letné dni zabezpečuje dokonalú termoreguláciu tela pri akejkoľvek outdoorovej aktivite. Bleskurýchlo odvádza pot z tela. Nórska kvalita, doporučujeme!

-

Tip číslo 4. pre skialpinistu, cyklistu, bežca: SOFTSHELL RUKAVICE SCOTT. Kvalitné softsellové rukavice od švajčiarskej firmy Scott. Majú membránu od firmy Gore WINDSTOPPER, ktorú asi netreba predstavovať. Dlaň rukavíc je kožená a je šitá tak, aby umožnila čo najpohodlnejší úchop lyžiarskej palice alebo cyklistických riaditok.

-

Tip číslo 5. pre vinára: SKLADACIE VINNÉ POHÁRE. Štýlová vecička, ktorú môžete mať všade na cestách zo sebou a ohúriť ostatných kultúrou pitia vína na kopci či v kempe. V ponuke sú poháre na biele a červené víno, plastové či nerezové. Aby nezaberali veľa miesta v batohu, dajú sa rozšróbovať a zložiť do kompaktnej veľkosti.

Komentáre

* Meno
* Email Nezverejňuje sa
   Stránka (Adresa s http://)
* Komentár
Kód: