• Znížená cena
Planika Mangart lady AVS Air tex
  • Planika Mangart lady AVS Air tex

Planika Mangart lady AVS Air tex

186,00 €
172,00 € ušetríte 14,00 €
S DPH

Dámske turistické topánky pre časté a celoročné používanie v náročnom teréne. Ideálne do vysokých hôr a na viacdňové treky. Nepremokavé a priedušné vďaka polyuretánovej membráne Air tex®.

Veľkosť topánok
Množstvo

  • Overená firma s tradíciou (na trhu sme už 26 rokov). Overená firma s tradíciou (na trhu sme už 26 rokov).
  • Doprava zdarma nad 100 €  (do 100 € poštovné 5€). Doprava zdarma nad 100 € (do 100 € poštovné 5€).
  • Možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru. Možnosť vrátenia alebo výmeny tovaru.

Dámska turistická obuv Planika Mangart AVS dlhodobo patrí k najobľúbenejším a najspoľahlivejším topánkam v našej ponuke.

Trekingová obuv, prispôsobená ženskej nohe s celoročným využitím. Je pohodlná, dostatočne chráni nohu a citlivá na rôzne typy terénu. Je určená pre stredné veľhory, ale aj vysoké hory. Dajú sa na ňu pripnúť turistické mačky. Ideálna obuv pre viacdňové treky a náročné podmienky.  Nepremokavosť zabezpečuje polyuretánová membrána Air tex®. Zvýšenú priedušnosť zabezpečuje patentovaný AVS system.


-

Celokožený zvršok je vyrobený s  hovädzieho hydrofobneho nubuku hrúbky 2,4mmOkopová guma po celom obvode topánky, chráni kožu pred mechanickým poškodením v kamennej suti alebo tvrdom firnovom snehu.

f-

Vibram podrážka Softline ultra je tvrdšia určená na skalnatý povrch, sneh a chôdzu mimo vychodených chodníkov. Kategória porážky B/c.

S-

vyrobené v Slovinsku a dlhodobo si držia vysoký štandard kvality a máme na ne minimum reklamácii. Všetky švy sú dvojito až štvormo prešité. Háčiky na šnúrky majú tvar a sklon aby sa pri doťahovaní nepovolovali.

-

Špička je z jednoho kusu kože bez švov.

1 položky

Technické parametre

Hmotnosť
665 g, polpár veľ. 5 UK
Membrána
Air Tex
Podrážka
vibram® Softline ultra
Materiál
hovädzí hydrofobný nubuk hr. 2,4mm